- www.balterio.com

 

 AKTUÁLNĚ:

Ocenění za podlahový zámek Balterio PressXpress

Jedná se o nový a inovační zámkový systém pro pokládání kratších stran podlahových lamel, který byl představen v rámci nových kolekcí Infinity a Experience. Svorka uvnitř prkna zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne hladký a silný spoj. Při pokládce stačí pouze přitlačit podlahovou lamelu k té následující. Firma Balterio získala na Domotexu 2012 za tento zámkový systém ocenění Inovace roku 2012.

 

Laminátové podlahy Balterio

Představujeme belgického výrobce špičkových laminátových podlah Balterio, který již dlouhou dobu zaujímá přední zastoupení na evropském trhu. O výjimečné kvalitě svědčí i ocenění: "Nejlepší výrobce laminátových podlah", získané před dvěma roky v Anglii nebo ocenění PRODUKT ROKU za kolekci Grandeur od specializovaného časopisu DOMO a portálu www.profimag.cz, obdržené v loňském roce.

Jako skutečné dřevo

Nejnovější technologie umožnily Balteriu přiblížit laminátovou podlahu přírodní struktuře dřeva a kamene: povrch podlah od skutečného originálu téměř nerozeznáte. Podlahy mají prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Mat i lesk každé lamely je podobný oleji, vosku nebo laku na dřevěných podlahách. Na podlaze od Balteria nenajedete opakující se vzory a letokruhy jako na mnohých konkurenčních výrobcích — téměř každá lamela je originál. V tomto ohledu je výjimečná např. kolekce Tradition Sculpture, která imituje nepravidelný strukturu masivního dřeva tzv. "hand scraped" ručně opracovaným (reliéfním) povrchem a je vrcholem na trhu s laminátovými podlahami.

 

Technické parametry:

Ke splnění CE certifikátu uskutečnilo BALTERIO sérii testů technické způsobilosti v laboratorních podmínkách:

  • reakce na oheň
  • smyková odolnost
  • výskyt formaldehydu
  • vedení tepla

BALTERIO s přehledem splňuje všechny stanovené normy, napomáhá k bezpečnějšímu životu a navíc se stará o zdraví zákazníků a životní prostredí.

NOSIČ – HDF:

je vyroben z vysoce kvalitní HDF desky. Spojením vhodných komponentů výrobce vytvořil opravdu špičkový nosič, jehož hustota je až 895 kg/m3.
Objemová rozpínavost HDF desky je 6–10%. Balterio si samo vyrábí HDF nosiče, přičemž při jejich výrobě platí ty nejvyšší standardy kvality co se týče objemové nasákavosti a rozpínavosti, čímž s přehledem splňuje normu EN13329, která určuje stupeň rozpínavosti ≤18 %.

CLICK XPRESS

Vysoce účinný a nejrychlejší spojovací systém na světě. Zkracuje čas pokládky o 25 %. Je aplikovatelný i na podélné a krátké straně lamely!
Click-Xpress je převratný systém použitý při pokládce laminátových podlah. Tento jedinečný kompaktní systém dovoluje položit laminátovou podlahu téměř kdykoli a zcela bez použití lepidla. Zaručuje neprerušený, pevný laminátový povrch, který vydrží léta. Kromě toho, laminátová podlaha může být opakovaně přemísťována.

 

Cenová akce na laminátové podlahy Balterio Vitality

Cenová akce na vybrané dekory laminátových podlah Balterio Vitality. Slevy od 5 % do 25 %. Platí pro kolekce Vitality: Original, Optimum, Deluxe 4V, Fineline a Micro Groove.
Akce platí od 4. 3. 2013 do 23. 8. 2013 při objednání. Odebrání do 30. 8. 2013.
Jedná se o akční doporučené maloobchodní ceny v Kč/m2 bez DPH.

 

více na www.floorforever.cz/akce-slevy-podlahy/balterio-vitality-laminatove-podlahy-slevy-5_12.html

 

 Pro lepší představivost -  navštivte virtuální pokoj.

Na tomto reálném zobrazení prostoru obývacího pokoje si můžete sami zkombinovat dekory všech nabízených laminátových podlah Balterio s doplňkovými barvami čalounění sedací soupravy a dalších prvků interiéru. Vyzkoušejte si, jak obstojí vaše představa oblíbeného dekoru dřeva v základní kompozici interiéru (např.: světlá–tmavá, nebarevná–barevná, jemná–agresivní apod.)

balterio.cz/virtualni-pokoj/virtualni-mistnost.html

 

 

 

 

Kontakt

Podlahy & Dveře Pelikán Ottova 2750
Rakovník
26901

779970982 -NOVÉ ČÍSLO - na prodejnu
777251955 - M.Pelikán
podlahy.pelikan@seznam.cz