LIVYN QUICK STEP

Co jsou to vinylové podlahy?

Luxusní vinylové podlahy Livyn se skládají z pěti různých vrstev. Výsledkem je nejen vodotěsná podlaha s protihlukovými vlastnostmi, ale také teplý a měkký povrch, po kterém se příjemně chodí. Vinylové podlahy jsou přesto mimořádně tenké a ideální pro renovace.

Vysoce odolná vrchní vrstva: Tato ochranná vrstva s technologií Scratch Guard a Stain Guard chrání podlahu před nečistotami, skvrnami a poškrábáním. Podlaha se díky ní snadno čistí a udržuje. Extra matná povrchová úprava zaručuje přirozený vzhled.

Vinylová dekorační vrstva s jemným tiskem: Pokročilá technika použitá k potisku této vrstvy dodává podlaze jedinečný a autentický vzhled.

Pevné vinylové jádro odolné proti nárazu: Vodotěsné a protihlukové vinylové jádro zajišťuje pohodlí a trvanlivost.


Extra stabilizační vrstva: Tato vrstva obsahuje skleněná vlákna s vysokou hustotou, která dodávají vinylové podlaze větší stabilitu.

Vysoce účinná spodní vrstva odolná proti nárazu: Vrstva odolná proti vlhkosti je zárukou dokonale vyvážené podlahy a zabraňuje prohnutí nebo zkroucení.

 

Díky patentovanému zámkovému systému Uniclic Multifit for LIVYN je instalace podlahy Quick-Step LIVYN ztělesněním jednoduchosti. Tento systém byl navržen speciálně pro podlahy LIVYN s ohledem na dlouhou životnost; je velmi vstřícný k uživatelům, umožňuje rychlejší instalaci a je mnohem pevnější než jiné systémy.
Neskutečně snadná instalace díky revoluční technologii položení

Síla systému UNICLIC MULTIFIT spočívá v horizontálním a vertikálním uzamykání jednotlivých dílců, což zamezuje výškovým rozdílům. Tento důmyslný a pevný zacvakávací systém Vám umožní panely nejen otočit a zacvaknout, ale také je horizontálně zasunout na těžce dostupných místech. Náš zbrusu nový zámkový systém Uniclic Multifit for livyn funguje rychle, jednoduše a lépe než kdy dříve. Nová technologie spuštění poskytuje zvýšenou pevnost díky horizontálnímu i vertikálnímu zámku.

Lepidlo


Pokud budete svou podlahu raději lepit, obsahuje nyní řada QUICK-STEP také speciální lepidlo pro podlahoviny Livyn, a to lepidlo QUICK-STEP Livyn. Toto lepidlo je té nejvyšší kvality a bylo speciálně vyvinuto ve spolupráci s odborníkem na lepidla, společností Soudal.
Proč použít lepidlo QUICK-STEP Livyn?

Perfektní pro podlahové vytápění a nebo chlazení

Lehce roztíratelné, s rychlou přilnavostí a nejvyšší pevností

Po nasazení se neroztéká, a i přes vysokou elasticitu poskytuje největší objemovou stabilitu


Zamezuje vzniku mezer v podlaze způsobeným teplotními rozdíly

Odolné proti vlhkosti a tím ideální pro podlahu Livyn

 


Stain guard, Scratch guard
Vynikající odolnost proti skvrnám a poškrábání

Speciální ochrana QUICK-STEP využívající technologii STAIN GUARD a SCRATCH GUARD byla navržena tak, aby odolala všem hrozbám, které přináší aktivní život. Je omyvatelná a velmi odolná, proto se dokonale hodí do kuchyní, ložnic nebo jakýchkoli jiných míst ve vašem domě a bytě, která jsou ohrožována škrábanci a skvrnami. Jediněčná uzavřená vrchní vrstva znamená, že nečistoty nemají žádnou šanci. Všechny podlahy LIVYN se velmi snadno ošetřují, k veškeré údržbě je zapotřebí pouze jediný výrobek. ( LIVYN CLEAN )

Zcela utěšněná vrchní vrstva zaručuje úplnou ochranu před skvrnami a nečistotami, proto lze podlahy LIVYN velmi snadno udržovat v čistém stavu. Okamžitě lze setřít i ty nejodolnější skvrny (např. od barvy, laku na nehty, nebo dokonce od fixy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fotogalerie: Vinylové podlahy

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/exploded-livyn-png/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/livyn-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/livyn-png/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/am40035-260x260-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/ba40025-540x260-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/ba40033-540x260-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/bathroom-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/quality-strong-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/quality-uniclic-jpg/

—————

/album/fotogalerie-vinylove-podlahy/quality-waterproof-jpg/

——————————