HOCO dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy

Stejně jako dvouvrstvé parkety, tak i třívrstvé dřevěné podlahy HOCO se vyznačují jedinečností, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování. To je jen několik vyjmenovaných vlastností těchto podlah. Sortiment zahrnuje celé spektrum od jednoduchých moderních podlah k tradičním a kvalitním podlahovým prknům.

O podlahách HOCO

Klasické lepené spojení typu pero-drážka je téměř u všech třívrstvých dřevěných podlah zcela spolehlivé a bezpečné. Celoplošné lepení zlepší kročejovou hlučnost v prostorách vašeho bydlení. Pokud preferujete spíše plovoucí podlahu, je to také bezproblémové. Díky slepení jednotlivých dílců podlahy speciálním bílým lepidlem jsou spoje naprosto jistě a bezpečně uzavřené.

K ošetřování povrchů používáme pouze biologické, nezávadné, okysličené vytvrzovací oleje, které nezmění přírodní strukturu a kresbu dřeva.
Dřevo je přírodní materiál a jako takový je úžasný díky svým růstovým vlastnostem. Kombinace barevných variací, suků a struktury dává vzniknout jedinečnému produktu. Každá podlaha je originál.

Najděte svůj ojedinělý životní styl a propojte jej s individuální přírodní dřevěnou podlahou HOCO.

 

Akce :

Slevová akce na vybrané dřevěné dubové podlahy Hoco. Jedná se o prkenné dekory a kantovky.
Akce platí od 4. 3. 2013 do 23. 8. 2013 při objednání. Odebrání do 30. 8. 2013.
Jedná se o akční doporučené maloobchodní ceny v Kč bez DPH.

více na:

www.floorforever.cz/akce-slevy-podlahy/hoco-drevene-dubove-podlahy-akce-3_13.pdf